PROGRAMA-2008
ENERO
20 Clas.Andres Bello G2 RI 1600D 3yof Prime Lady 2005f Prime Timber
20 Clas.Francisco de Miranda G2 RI 1600D 3yoc El Gran Cesar 2005 Synergetic
27 Copa El Gran Sol L. RI 1400D 4uph Oro Solido 2004 Solitary Vision
27 Copa Rafael Rodriguez Navarro L. RI 1400D 4upm Galactica 2003m Seek Smartly
FEBRERO
10 Copa Manuel Fonseca G3 RI 1400D 3yof Sinfonia 2005f Slaytheodds
10 Copa Juan Vicente Tovar G3 RI 1400D 3yoc El Gran Cesar 2005 Synergetic
17 Clas.Segula C. G3 RI 1400D 4upm Fantasy Lady 2004m Velcro Fly
17 Clas.Hylander G3 RI 1400D 4uph Magno Ejemplo 2004 Solitary Vision
23 Copa Starship Miss L. RI 1800D 3yof Finlandia 2004m Slaytheodds
24 Copa Arzak L. RI 1800D 4uph Papa Lucas 2003 Grace Darby
MARZO
01 Clas.Hypocrite G2 RI 1600D 3yoc Tony Got Even 2005 Stephen Got Even
02 Clas.Asamblea Nacional G2 RI 1600D 3yof Mi Portuguesa 2005f Slaytheodds
09 Clas.Socopo G3 RI 1600D 4up Colorado Parts 2002 Scatmandu
09 Clas.Eduardo Larrazabal Eduardo G3 RI 1600D 4upm Gran Estefania 2003m Water Poet
22 Clas.Gustavo J.Sanabria G2 RI 2000D 4upm Lady Zajal 2004m Zajal
23 Clas.Jose Maria Vargas G2 RI 2000D 4up Hedonista 2003 Le Voyageur
30 Copa Jose Luis Fernandez L. RI 1200D 4upm Fantasy Lady 2004m Velcro Fly
30 Copa Gaceta Hipica L. RI 1200D 4uph Speedavid 2004 Inallprobability
ABRIL
05 Clas.Canonero G2 RI 1600D 3yoc El Gran Cesar 2005 Synergetic
06 Clas.Senegal G2 RI 1600D 3yof Mi Portuguesa 2005f Slaytheodds
13 Clas.Blondy G3 RI 1900D 4upm Miss Venezuela 2004m Water Poet
19 Clas.Presidente de La Republica G1 RI 2400D 4up Papa Lucas 2003 Grace of Darby
26 Copa Dia del Trabajador L. RI 1400D 3yof Flor de Mani 2005f Shawaf
27 Copa My Own Business L. RI 1400D 3yoc Tony Got Even 2005 Stephen Got Even
MAYO
04 GP.Unicria-Machos - RI 1600D 3yoc El Gran Cesar 2005 Synergetic
04 GP.Unicria-Hembras - RI 1600D 3yof Kira 2005f Water Poet
10 Copa Pensilvania L. RI 1300D 4upm Mayflower 2004m Chayim
11 Copa Gran Abuelo L. RI 1300D 4uph The Big Angel 2003 Striding Out
18 Clas.Hipodromo La Rinconada G1 RI 1600D 3yof Kira 2005f Water Poet
24 Copa Miss Marena L. RI 1800D 3yof Miss Kamba 2005f Stellar Brush
25 Clas.Jose Antonio Paez G1 RI 1600D 3yo El Gran Cesar 2005 Synergetic
JUNIO
01 Copa Sweet Candy L. RI 1800D 3yo Steinbeck 2005 Striding Out
07 Copa Lady and Me L. RI 1400D 3yof Corrientes 2005f Solitary Vision
08 Clas.Prensa Hipica Nacional G1 RI 2000D 3yof Prime Lady 2005f Prime Timber
14 Copa Iraqui L. RI 1400D 3yoc Tito Prince 2005 Abduction
15 Clas.Cria Nacional G1 RI 2000D 3yo El Gran Cesar 2005 Synergetic
22 Clas.Lavandera G2 RI 1800D 4upm Galactica 2003m Seek Smartly
22 Clas.Dia del Ejercito G2 RI 2000D 4up Oro Solido 2004 Solitary Vision
28 Copa Cantaura L. RI 1400D 3yof Mayflower 2004m Chayim
29 Copa Polo Grounds L. RI 1400D 4up Jacob's Field 2003 Italian Danzig